fbpx

Paweł Kaczmarczyk, Jarosław Guc

Praktyk Biznesu, właściciel firmy szkoleniowej
Ekspert Eurokreator
Manager, trener, mówca publiczny, wykładowca na studiach zarządzania Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, ekspert w zakresie zarządzania. CEO i Spiritus Movens Zadowolenia i Satysfakcji Klientów w New Open Way Advisory.
Jego specjalnością jest Zarządzanie Przez Wartości, humanistyczne zarządzanie organizacjami i budowanie zaangażowania pracowników. To o czym mówi podczas szkoleń, konferencji i wykładów zna z własnej praktyki zawodowej i badań w ramach studiów doktorskich.
Od 15 lat zajmuje się zarządzaniem projektami, organizacjami oraz zespołami ludzi. Prowadząc firmy doradcze ALPA Consulting i NOW-A  zrealizował z zespołem ekspertów ponad 20 projektów dla firm i instytucji w Polsce i na świecie.
Doświadczenie w zakresie wystąpień publicznych zdobywa przez ostatnie 10 lat jako rzecznik kampanii społecznych, wykładowca, prezenter i moderator konferencji oraz debat

Praktyk Biznesu, właściciel firmy szkoleniowej
Manager, mentor, mówca publiczny, ekspert w zakresie zarządzania, marketingu i komunikacji. Współzałożyciel –   Dyrektor ds. Serca i Szczęścia – Naczelny Myśliciel  w New Open Way Advisory. Jego specjalnością jest organizacja i wspieranie komunikacji, rozwój i zastosowania kompetencji miękkich, niestereotypowa, nieschematyczna ocena zjawisk, alternatywne techniki myślenia, zmiana paradygmatów myślowych, twórcze zastosowania nowoczesnego myślenia do oceny i rozwiązywania problemów oraz moderowania dyskursów i prac zespołowych.
W swojej karierze zawodowej , obok prowadzonej pracy doradczej,  był m.in. szefem promocji ogólnopolskiego radia, szefem marketingu spółki giełdowej, szefem marketingu i sprzedaży, członkiem zarządu firmy produkcyjnej, dziennikarzem,  właścicielem firmy promotorskiej, producentem programów i reklam radiowych i telewizyjnych, organizatorem akcji społecznych  i ekspertem w mediach.

Metodologia szkolenia
– Dialog i dyskurs jako narzędzia komunikacji i porozumienia
– Model odkrywania Sensu firmy
– Model budowania złotego kręgu firmy według modelu Simona Sinka
– Model komunikacji opartej o Sens Simon Sinek
– Strategia budowania relacji z klientami i otoczeniem biznesowym w oparciu o DLACZEGO
– Wystąpienia inspiracyjne i motywowanie
– Ćwiczenia praktyczne w zespole
– Samodzielna praca koncepcyjna
– Praca w małych grupach
– Dialog i dyskurs z moderowaniem
– Case Study
– mMini-wykład

Wprowadzenie
Dlaczego niektórzy liderzy i organizacje są w stanie wzbudzić większą lojalność i zaangażowanie wśród klientów i pracowników? W jaki sposób są w stanie osiągnąć i utrzymać ponadstandardowe sukcesy przez lata?

Niezależnie od tego, czy zdają sobie z tego sprawę, czy nie, wszyscy wspaniali i inspirujący liderzy i organizacje myślą, działają i komunikują się w podobny sposób…. i jest to całkowite przeciwieństwo tego jak działa cała reszta.

Każda organizacja na planecie, nawet nasza własna kariera, funkcjonują na trzech poziomach:
1.Co robimy?
2 Jak to robimy?
3. Dlaczego to robimy?

W trakcie szkolenia Uczestnicy zapoznają się z modelem postrzegania działania  firmy przez WHY (DLACZEGO) autorstwa międzynarodowego eksperta w zakresie przywództwa Simona Sinka. Uniwersalność modelu „Złotego Kręgu” wspiera firmy, ludzi, rodziny, społeczności. Uczestnicy treningu, w kolejnych ćwiczeniach nauczą się wypracowywania swojego życiowego i firmowego „DLACZEGO”, zdobędą wiedzę teoretyczną, która pomoże im inspirować i motywować siebie, współpracowników, klientów i partnerów biznesowych. Przećwiczą pozyskaną wiedzę w praktycznych zadaniach i nauczą się nowych metod komunikacji między pracownikami, z klientami i otoczeniem firmy. Zdobywszy wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie odkrywania sensu osobistego i firmy oraz komunikacji w zespole i z otoczeniem firmy Uczestnicy wejdą na wyższy poziom wtajemniczenia w zakresie rozwoju firmy poprzez tworzenie.

Bogdan Sosnowski

Certyfikowany Coach ICC, Master NLP, Magister Europeistyki, Absolwent IESE Business School University of Navarra, uczestnik programu Challenger – Imapct, uczestnik programu Coachning Cleaning – Corporate Coach U. 11 lat zarządzał kanałem zewnętrznych doradców biznesowych firmy PLAY (P4 Spóka z o.o.) 750 osób, przekraczając wszystkie założenia budżetowe przez 11 lat. Jest ekspertem w zakresie budowania i zarządzania zespołem, budowania struktur rozproszonych, budowania i analizy procesów sprzedażowych, komunikacji w zespole, procesu sprzedażowego, personal brandingu. Mówca BTI – Brian Tracy International, Sales Angels.

×
×

Jarek Guc
Od ponad 15 lat wdraża humanistyczne kultury organizacyjne, zarządzanie przez wartości, partycypacyjne, umocowujące ludzi sposoby pracy. Doradza, wraz z grupą ekspertów, właścicielom firm i menedżerom w obszarach kształtowania kultury organizacji sensu, wartości, strategii, metod pracy zespołowej i efektywności osobistej. Służy jako mentor młodym przedsiębiorcom i liderom. Jest współzałożycielem Zespołu Doradczego NOW-A Jest współtwórcą turkusowych organizacji i praktykiem holakracji.

×

Arkadiusz Bednarski
Trener i Doradca biznesowy specjalizujący się w szkoleniach ze sprzedaży, komunikacji, negocjacji oraz w szkoleniach specjalistycznych dla kadr menedżerskich. Przyczynił się do rozwoju wielu firm. Prowadzi autorskie seminaria i szkolenia sprzedażowe w Polsce i za granicą (USA, Kanada, UK, Niemcy, Szwecja). Arkadiusz Bednarski jest członkiem międzynarodowego zespołu ekspertów w Warsaw Negotiation Round

×

dr Tomasz Kozłowski
Socjolog, trener, nauczyciel akademicki. Ekspert w obszarach kultury organizacyjnej, motywacji oraz zarządzanie emocjami i czasem. Popularyzator kompetencji miękkich. Prócz szkoleń biznesowych mocno zaangażowany w działania fundacji Bonum Humanum, w ramach której opracowuje programy i szkolenia profilaktyczne dla szkół podstawowych i liceów. Aktywny felietonista. Publikował w takich tytułach jak „Coaching”, „Dyrektor Szkoły”, „Wczesna Edukacja”, „Personel Plus” i inne.

×

Paweł Kaczmarczyk
Magister, stypendysta w ESSCA Angers w ramach programu Socrates Erasmus, doktorant na wydziale zarządzania Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, stypendium za osiągnięcia. 7,5 roku doświadczenia jako Dyrektor Rozwoju Konfederacji Pracodawców Lewiatan, ponad rok na stanowisku Dyrektora Zarządzającego ECDP Group. 13 lat doświadczenia w prowadzeniu własnej firmy, zarządzania projektami i budowania relacji z partnerami. Autor publikacji „Rola wartości w przedsiębiorstwie – wpływ na zarządzanie przedsiębiorstwem”, Modern Management Review, 2018.

×

Program:
1. Proces motywacji i co z niego wynika
2. Budowanie pozytywnego nawyku
3. 20 różnych motywatorów do stosowania od dziś
4. Ćwiczenia wzmacniające mięsień konsekwencji
5. Co Cię przeraża w wielkich celach i jak temu zapobiec
6. Siła elastycznych strategii
7. 3 dni, 3 tygodnie i 3 miesiące, które zmienią Twoje życie
8. KAIZEN – metoda, która działa od pierwszej myśli
9. Motywacja w zespole i jej wpływ na wyniki

Prowadzący: BOGDAN SOSNOWSKI
(zapytaj o cenę pakietu 3 szkoleń DNA LIDERA – jaroslaw.wypych@eurokreator.eu)

×
×
×

PROGRAM:
1. Komunikacja werbalna i niewerbalna
2. Pytania otwarte, zamknięte, pogłębiające, wyboru
3. Siła metafory
4. wzbogacona komunikacja odnosząca się do zmysłów
5. Systemy reprezentacji
6. Wywieranie wpływu w komunikacji
7. Przekonania innych i ich zmiana
8. Znaczenie pytań w komunikacji
9. Budowanie klimatu zaufania

Prowadzący: BOGDAN SOSNOWSKI
(zapytaj o cenę pakietu 3 szkoleń DNA LIDERA – jaroslaw.wypych@eurokreator.eu)

×
×

Program:
W trakcie szkolenia dowiesz się jak:
1. W prosty sposób działa chemia mózgu
2. Jak na nowo określić cele
3. Z jakiego powodu metoda SMART to za MAŁO
4. Jak poszukiwać nowych pomysłów dzięki NARZĘDZIOM
5. Jak wykorzystać kreację, której masz w sobie potężną ilość
6. Jakie przekonania Cie blokują i jak je zwalczać
7. Z jakiego powodu warto wylogować mózg aby był bardziej produktywny
8. Jak zmieniać siebie małymi krokami
9. Co wpływa na Twoje samopoczucie
10. Jak zmieniać swój stan psychiczny każdego dnia, w każdym momencie kiedy chcesz
11. PRZEĆWICZYSZ NA ŻYWO I OD RAZU

×

Marek Skała

Trener warsztatowy, coach, mówca inspiracyjny. Właściciel firmy szkoleniowej MEGALIT – Instytut Szkoleń. Od 25 lat prowadzi projekty szkoleniowe i rozwojowe dla największych polskich i światowych koncernów. Moderator warsztatów strategicznych. Autor książek i dziennikarz – publicysta, napisał kilkaset tekstów z zakresu biznesu. Oraz trzy bestsellery „Psychologia Zmiany – rzecz dla wściekniętych”, „Manipulacja Odczarowana” oraz „77Historii, które moa dać Ci kopa w życiu i biznesie”. Nagrody: Ostre Pióro BCC, Proton 2012 dla najlepszego edukatora w branży PR. Prowadzi gościnnie zajęcia z PR i HR na kilku uczelniach w kraju. Osobowość Roku 2015 miesięcznika Osobowości i Sukcesy. Współzałożyciel Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Członkostwo w ICF oraz International Federation of Journalists. W 2019 otrzymał nagrodę Złotego Pióra w Wiedniu

×

PROGRAM:
1. Łącz, przekształcaj, twórz nowe rozwiązania
2. Czym jest kreatywność i jak ją rozwijać?
3. Trening kreatywności – jak go zaplanować
4. Przełamywanie barier i rozwiązywanie problemów
5. Kreatywność w relacjach i w biznesie jako przewaga
6. Narzędzia: praktyczna burza mózgów, metoda 635, trzy krzesła Disneya, 6 myślowych kapeluszy
7. Budowanie nowych perspektyw
8. Zwiększanie możliwości i wyników zespołu
9. Szukanie nowej niszy rynkowej – szanse biznesu

Prowadzący: BOGDAN SOSNOWSKI
(zapytaj o cenę pakietu 3 szkoleń DNA LIDERA – jaroslaw.wypych@eurokreator.eu)

×
×