fbpx

Paweł Kaczmarczyk, Jarosław Guc

Praktyk Biznesu, właściciel firmy szkoleniowej
Ekspert Eurokreator
Manager, trener, mówca publiczny, wykładowca na studiach zarządzania Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, ekspert w zakresie zarządzania. CEO i Spiritus Movens Zadowolenia i Satysfakcji Klientów w New Open Way Advisory.
Jego specjalnością jest Zarządzanie Przez Wartości, humanistyczne zarządzanie organizacjami i budowanie zaangażowania pracowników. To o czym mówi podczas szkoleń, konferencji i wykładów zna z własnej praktyki zawodowej i badań w ramach studiów doktorskich.
Od 15 lat zajmuje się zarządzaniem projektami, organizacjami oraz zespołami ludzi. Prowadząc firmy doradcze ALPA Consulting i NOW-A  zrealizował z zespołem ekspertów ponad 20 projektów dla firm i instytucji w Polsce i na świecie.
Doświadczenie w zakresie wystąpień publicznych zdobywa przez ostatnie 10 lat jako rzecznik kampanii społecznych, wykładowca, prezenter i moderator konferencji oraz debat

Praktyk Biznesu, właściciel firmy szkoleniowej
Manager, mentor, mówca publiczny, ekspert w zakresie zarządzania, marketingu i komunikacji. Współzałożyciel –   Dyrektor ds. Serca i Szczęścia – Naczelny Myśliciel  w New Open Way Advisory. Jego specjalnością jest organizacja i wspieranie komunikacji, rozwój i zastosowania kompetencji miękkich, niestereotypowa, nieschematyczna ocena zjawisk, alternatywne techniki myślenia, zmiana paradygmatów myślowych, twórcze zastosowania nowoczesnego myślenia do oceny i rozwiązywania problemów oraz moderowania dyskursów i prac zespołowych.
W swojej karierze zawodowej , obok prowadzonej pracy doradczej,  był m.in. szefem promocji ogólnopolskiego radia, szefem marketingu spółki giełdowej, szefem marketingu i sprzedaży, członkiem zarządu firmy produkcyjnej, dziennikarzem,  właścicielem firmy promotorskiej, producentem programów i reklam radiowych i telewizyjnych, organizatorem akcji społecznych  i ekspertem w mediach.

Metodologia szkolenia
– Dialog i dyskurs jako narzędzia komunikacji i porozumienia
– Model odkrywania Sensu firmy
– Model budowania złotego kręgu firmy według modelu Simona Sinka
– Model komunikacji opartej o Sens Simon Sinek
– Strategia budowania relacji z klientami i otoczeniem biznesowym w oparciu o DLACZEGO
– Wystąpienia inspiracyjne i motywowanie
– Ćwiczenia praktyczne w zespole
– Samodzielna praca koncepcyjna
– Praca w małych grupach
– Dialog i dyskurs z moderowaniem
– Case Study
– mMini-wykład

Wprowadzenie
Dlaczego niektórzy liderzy i organizacje są w stanie wzbudzić większą lojalność i zaangażowanie wśród klientów i pracowników? W jaki sposób są w stanie osiągnąć i utrzymać ponadstandardowe sukcesy przez lata?

Niezależnie od tego, czy zdają sobie z tego sprawę, czy nie, wszyscy wspaniali i inspirujący liderzy i organizacje myślą, działają i komunikują się w podobny sposób…. i jest to całkowite przeciwieństwo tego jak działa cała reszta.

Każda organizacja na planecie, nawet nasza własna kariera, funkcjonują na trzech poziomach:
1.Co robimy?
2 Jak to robimy?
3. Dlaczego to robimy?

W trakcie szkolenia Uczestnicy zapoznają się z modelem postrzegania działania  firmy przez WHY (DLACZEGO) autorstwa międzynarodowego eksperta w zakresie przywództwa Simona Sinka. Uniwersalność modelu „Złotego Kręgu” wspiera firmy, ludzi, rodziny, społeczności. Uczestnicy treningu, w kolejnych ćwiczeniach nauczą się wypracowywania swojego życiowego i firmowego „DLACZEGO”, zdobędą wiedzę teoretyczną, która pomoże im inspirować i motywować siebie, współpracowników, klientów i partnerów biznesowych. Przećwiczą pozyskaną wiedzę w praktycznych zadaniach i nauczą się nowych metod komunikacji między pracownikami, z klientami i otoczeniem firmy. Zdobywszy wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie odkrywania sensu osobistego i firmy oraz komunikacji w zespole i z otoczeniem firmy Uczestnicy wejdą na wyższy poziom wtajemniczenia w zakresie rozwoju firmy poprzez tworzenie.