fbpx

Arkadiusz Bednarski

Praktyk Biznesu, właściciel firmy szkoleniowej
– Ekspert Eurokreator
– Trener i Doradca biznesowy specjalizujący się w szkoleniach ze  sprzedaży, komunikacji, negocjacji oraz w szkoleniach specjalistycznych dla kadr menedżerskich. Przyczynił się do rozwoju wielu firm. Prowadzi autorskie seminaria i szkolenia sprzedażowe w Polsce i za granicą (USA, Kanada, UK, Niemcy, Szwecja). W swojej dwudziestoletniej karierze trenerskiej przeszkolił ponad 12 tys. osób z 23 krajów.
-Autor bestsellera „Mistrz sprzedaży” oraz innych 15 książek: (m.in.) „Biblia Sprzedaży”, „Mistrzowski Zespół Sprzedaży”, „Opanować czas”.

Metodologia szkolenia

Szkolenie prowadzone jest w autorskiej warsztatowej formule interaktywnej. Polega ona na facylitacji procesu analizy studiów przypadku, na moderowanych dyskusjach, konsultacjach doradztwie i ćwiczeniach. W praktyce podczas szkolenia uczestnicy przedstawią przykłady własnych doświadczeń zawodowych z klientami. Są one następnie analizowane i konsultowane z prowadzącym szkolenie. W razie potrzeby omawiane są niezbędne aspekty teoretyczne poruszanych zagadnień.

Każda nowa kompetencja wprowadzona podczas szkolenia jest przećwiczona, przez każdego z uczestników.  Zasadniczym celem szkolenia jest nabycie rzeczywistych umiejętności zarówno na poziomie działań świadomych jak i czynności nieświadomych poprzez szkolenie, które odbywa się w formule 20% wykłady, 80% zajęcia warsztatowe.

Bogdan Sosnowski

Certyfikowany Coach ICC, Master NLP, Magister Europeistyki, Absolwent IESE Business School University of Navarra, uczestnik programu Challenger – Imapct, uczestnik programu Coachning Cleaning – Corporate Coach U. 11 lat zarządzał kanałem zewnętrznych doradców biznesowych firmy PLAY (P4 Spóka z o.o.) 750 osób, przekraczając wszystkie założenia budżetowe przez 11 lat. Jest ekspertem w zakresie budowania i zarządzania zespołem, budowania struktur rozproszonych, budowania i analizy procesów sprzedażowych, komunikacji w zespole, procesu sprzedażowego, personal brandingu. Mówca BTI – Brian Tracy International, Sales Angels.

×
×

Jarek Guc
Od ponad 15 lat wdraża humanistyczne kultury organizacyjne, zarządzanie przez wartości, partycypacyjne, umocowujące ludzi sposoby pracy. Doradza, wraz z grupą ekspertów, właścicielom firm i menedżerom w obszarach kształtowania kultury organizacji sensu, wartości, strategii, metod pracy zespołowej i efektywności osobistej. Służy jako mentor młodym przedsiębiorcom i liderom. Jest współzałożycielem Zespołu Doradczego NOW-A Jest współtwórcą turkusowych organizacji i praktykiem holakracji.

×

Arkadiusz Bednarski
Trener i Doradca biznesowy specjalizujący się w szkoleniach ze sprzedaży, komunikacji, negocjacji oraz w szkoleniach specjalistycznych dla kadr menedżerskich. Przyczynił się do rozwoju wielu firm. Prowadzi autorskie seminaria i szkolenia sprzedażowe w Polsce i za granicą (USA, Kanada, UK, Niemcy, Szwecja). Arkadiusz Bednarski jest członkiem międzynarodowego zespołu ekspertów w Warsaw Negotiation Round

×

dr Tomasz Kozłowski
Socjolog, trener, nauczyciel akademicki. Ekspert w obszarach kultury organizacyjnej, motywacji oraz zarządzanie emocjami i czasem. Popularyzator kompetencji miękkich. Prócz szkoleń biznesowych mocno zaangażowany w działania fundacji Bonum Humanum, w ramach której opracowuje programy i szkolenia profilaktyczne dla szkół podstawowych i liceów. Aktywny felietonista. Publikował w takich tytułach jak „Coaching”, „Dyrektor Szkoły”, „Wczesna Edukacja”, „Personel Plus” i inne.

×

Paweł Kaczmarczyk
Magister, stypendysta w ESSCA Angers w ramach programu Socrates Erasmus, doktorant na wydziale zarządzania Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, stypendium za osiągnięcia. 7,5 roku doświadczenia jako Dyrektor Rozwoju Konfederacji Pracodawców Lewiatan, ponad rok na stanowisku Dyrektora Zarządzającego ECDP Group. 13 lat doświadczenia w prowadzeniu własnej firmy, zarządzania projektami i budowania relacji z partnerami. Autor publikacji „Rola wartości w przedsiębiorstwie – wpływ na zarządzanie przedsiębiorstwem”, Modern Management Review, 2018.

×

Program:
1. Proces motywacji i co z niego wynika
2. Budowanie pozytywnego nawyku
3. 20 różnych motywatorów do stosowania od dziś
4. Ćwiczenia wzmacniające mięsień konsekwencji
5. Co Cię przeraża w wielkich celach i jak temu zapobiec
6. Siła elastycznych strategii
7. 3 dni, 3 tygodnie i 3 miesiące, które zmienią Twoje życie
8. KAIZEN – metoda, która działa od pierwszej myśli
9. Motywacja w zespole i jej wpływ na wyniki

Prowadzący: BOGDAN SOSNOWSKI
(zapytaj o cenę pakietu 3 szkoleń DNA LIDERA – jaroslaw.wypych@eurokreator.eu)

×
×
×

PROGRAM:
1. Komunikacja werbalna i niewerbalna
2. Pytania otwarte, zamknięte, pogłębiające, wyboru
3. Siła metafory
4. wzbogacona komunikacja odnosząca się do zmysłów
5. Systemy reprezentacji
6. Wywieranie wpływu w komunikacji
7. Przekonania innych i ich zmiana
8. Znaczenie pytań w komunikacji
9. Budowanie klimatu zaufania

Prowadzący: BOGDAN SOSNOWSKI
(zapytaj o cenę pakietu 3 szkoleń DNA LIDERA – jaroslaw.wypych@eurokreator.eu)

×
×

Program:
W trakcie szkolenia dowiesz się jak:
1. W prosty sposób działa chemia mózgu
2. Jak na nowo określić cele
3. Z jakiego powodu metoda SMART to za MAŁO
4. Jak poszukiwać nowych pomysłów dzięki NARZĘDZIOM
5. Jak wykorzystać kreację, której masz w sobie potężną ilość
6. Jakie przekonania Cie blokują i jak je zwalczać
7. Z jakiego powodu warto wylogować mózg aby był bardziej produktywny
8. Jak zmieniać siebie małymi krokami
9. Co wpływa na Twoje samopoczucie
10. Jak zmieniać swój stan psychiczny każdego dnia, w każdym momencie kiedy chcesz
11. PRZEĆWICZYSZ NA ŻYWO I OD RAZU

×

Marek Skała

Trener warsztatowy, coach, mówca inspiracyjny. Właściciel firmy szkoleniowej MEGALIT – Instytut Szkoleń. Od 25 lat prowadzi projekty szkoleniowe i rozwojowe dla największych polskich i światowych koncernów. Moderator warsztatów strategicznych. Autor książek i dziennikarz – publicysta, napisał kilkaset tekstów z zakresu biznesu. Oraz trzy bestsellery „Psychologia Zmiany – rzecz dla wściekniętych”, „Manipulacja Odczarowana” oraz „77Historii, które moa dać Ci kopa w życiu i biznesie”. Nagrody: Ostre Pióro BCC, Proton 2012 dla najlepszego edukatora w branży PR. Prowadzi gościnnie zajęcia z PR i HR na kilku uczelniach w kraju. Osobowość Roku 2015 miesięcznika Osobowości i Sukcesy. Współzałożyciel Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Członkostwo w ICF oraz International Federation of Journalists. W 2019 otrzymał nagrodę Złotego Pióra w Wiedniu

×

PROGRAM:
1. Łącz, przekształcaj, twórz nowe rozwiązania
2. Czym jest kreatywność i jak ją rozwijać?
3. Trening kreatywności – jak go zaplanować
4. Przełamywanie barier i rozwiązywanie problemów
5. Kreatywność w relacjach i w biznesie jako przewaga
6. Narzędzia: praktyczna burza mózgów, metoda 635, trzy krzesła Disneya, 6 myślowych kapeluszy
7. Budowanie nowych perspektyw
8. Zwiększanie możliwości i wyników zespołu
9. Szukanie nowej niszy rynkowej – szanse biznesu

Prowadzący: BOGDAN SOSNOWSKI
(zapytaj o cenę pakietu 3 szkoleń DNA LIDERA – jaroslaw.wypych@eurokreator.eu)

×
×